Pleśń - ukryta przyczyna chorób

Pleśń - ukryta przyczyna chorób - Jill Crista | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jill Crista
WYMIAR
10,45 MB
NAZWA PLIKU
Pleśń - ukryta przyczyna chorób.pdf
ISBN
2301927265919

OPIS

Jeśli kiedykolwiek mieszkałeś lub pracowałeś w pomieszczeniu zanieczyszczonym przez pleśń, wciąż możesz być zatruty toksycznym grzybem.. Choć nie przebywasz już w pobliżu źródła toksyn, możliwe, że pleśń przeniosła się na Twoje ciało. Z tego powodu możesz często chorować i cierpieć na uciążliwe dolegliwości. Autorka – lekarka naturoterapeutka i specjalistka od chorób wywołanych przez pleśń, wyjaśnia, jak szkodliwe i niebezpieczne dla zdrowia są związki wydzielane przez toksyczną pleśń. W oparciu o wiedzę naukową i tradycyjne techniki leczenia przedstawia 5 najskuteczniejszych metod do samodzielnego zastosowania. Wygraj z toksyczną pleśnią i odzyskaj zdrowie.

dr Jill Crista (46479499) - Arena.pl - bezpieczne zakupy online - wysyłka w 3 dni Książka Pleśń - ukryta przyczyna chorób do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 33,27 zł (Rabat 33%). Autor: Jill Crista, wydawnictwo: Vital. Autorka, wyjaśnia, jak szkodliwe dla zdrowia są toksyczne związki wydzielane przez pleśń.

5 prostych i bezpiecznych sposobów na pokonanie pleśni i odzyskanie zdrowia Moim celem jest rozpowszechnianie informacji dotyczących zagrożeń związanych z obecnością pleśni. Kiedy odkryliśmy zalanie naszego domu, wszystkie elementy układanki połączyły się w ... Książka Pleśń - ukryta przyczyna chorób - Jill Crista Zatrucie pleśnią groźne dla organizmu?Każdy z nas wie, że pleśń jest niebezpieczna, a jedzenie spleśniałych rzeczy jest bardzo szkodliwe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI