Ja, potępiona

Ja, potępiona - Katarzyna Berenika Miszczuk | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Berenika Miszczuk
WYMIAR
9,72 MB
NAZWA PLIKU
Ja, potępiona.pdf
ISBN
2769887272535

OPIS

W wyniku kolejnej diabelskiej intrygi była diablica i niedoszła anielica Wiktoria po raz kolejny umiera, w efekcie czego trafia do Tartaru. Miejsca tak strasznego, że nie mają tam wstępu nawet istoty nadprzyrodzone. Żeby się stamtąd wydostać, będzie musiała zawiązać dość niewygodne dla niej sojusze, a także przechytrzyć demoniczną Elżbietę Batory. Królową, która chce ją pozbawić mocy. Na szczęście Beleth, sprawca całego tego zamieszania, o niej nie zapomni.

Miejsca tak strasznego, że nie mają tam wstępu nawet istoty nadprzyrodzone. Ja, potępiona (okładka miękka) Wiktoria Biankowska, była diablica i niedoszła anielica, po raz trzeci wpada w kłopoty. A wszystko zaczyna się od białego krzyżyka na chodniku i pewnej ciężarówki z mrożonkami.

Tom 3 - Katarzyna Berenika Miszczuk. W wyniku kolejnej diabelskiej intrygi była diablica i niedoszła anielica Wiktoria po raz kolejny umiera, w efekcie czego trafia do Tartaru.

POWIĄZANE KSIĄŻKI