Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem

Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem - Mike Goldsmith | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mike Goldsmith
WYMIAR
10,38 MB
NAZWA PLIKU
Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem.pdf
ISBN
7027662619271

OPIS

Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem, więc zapomnij o lekcjach matematyki i zacznij się wreszcie bawić! Lubisz grać w różne gry, rysować ładne wzorki, kolorować obrazki, rozwiązywać zagadki? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi "TAK", to możliwe, że zaraz odkryjesz w sobie matematyczny talent!Matematyka to nie tylko łamanie sobie głowy nad okropnymi liczbami. Istnieje cały piękny świat matematycznej zabawy, który znajdziesz właśnie w tej książce. Na co czekasz matematyczny geniuszu? Idziemy!Gwarantujemy, że po zabawie z tą książką, naprawdę polubisz matematykę!Dr Mike Goldsmith - naukowiec i autor ponad pięćdziesięciu książek dla dzieci popularyzujących naukę.Harriet Russell - studiowała w Glasgow School of Art i Central Saint Martians (University of the Arts London). Pracowała m.in. dla "New York Times".

Premiera: 2020-09-17. Księgarnia internetowa merlin.pl Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem, więc zapomnij o lekcjach matematyki i zacznij się wreszcie bawić! Lubisz grać w.

1958 opinii. Ta książka myśli, że jesteś matematycznym geniuszem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI