Szkoła magicznych zwierząt. W ciemnościach (książka audio)

Szkoła magicznych zwierząt. W ciemnościach (książka audio) - Margit Auer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Margit Auer
WYMIAR
10,57 MB
NAZWA PLIKU
Szkoła magicznych zwierząt. W ciemnościach (książka audio).pdf
ISBN
7846490563551

OPIS

Trzecia część popularnej serii.Kiedy Eddie dostaje swoje magiczne zwierzę – zabawną nietoperzycę Eugenię – cała klasa chętnie znalazłaby się na jego miejscu. No, prawie cała. Jedna z dziewczynek w ogóle nie chce magicznego zwierzęcia. Czy zgodzi się na to ich nauczycielka, panna Cornfield?Zbliża się wielka noc czytania książek. Ale dla grupy dzieci wydarzenia przybierają niebezpieczny obrót: zostają uwięzione w podziemiach szkoły. Czy magiczne zwierzęta pomogą im wydostać się z pułapki?

Pseudonim. > Dla dzieci > Szkoła magicznych zwierząt. W ciemnościach.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Szkoła magicznych zwierząt. W ciemnościach, Margit Auer - audiobook CD mp3 w kategorii Mity, baśnie - legendy - czary-mary / Audiobooki dla starszych dzieci Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies . Książka Szkoła magicznych zwierząt Tom 3: W ciemnościach, pochodzi z wydawnictwa Debit.

POWIĄZANE KSIĄŻKI