Słoik w papryczkach

Słoik w papryczkach - Katarzyna Konczarek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Konczarek
WYMIAR
4,92 MB
NAZWA PLIKU
Słoik w papryczkach.pdf
ISBN
9220122576403

OPIS

Trzy miesiące do świąt. Trzy historie. Trzy na pozór niezwiązane ze sobą postacie. I mnóstwo pytań… Czy można przechodzić kryzys wieku średniego na własne życzenie, i to w okolicach trzydziestki? Co wyrośnie z dziewczynki, której dzieciństwo śmiało mogłoby być materiałem na scenariusz filmowy? Czy amant z przeszłości może wpaść jak burza w życie Heli Czarek i nawet się nie zorientować, jak namieszał? Jakim cudem skrzaty wspinają się po szafach i co zrobić, żeby przypodobać się królowej? No i jak słoiki odnajdują się wśród papryczek? Im bliżej zaskakującego finału, tym więcej punktów łączących wszystkie wątki w jedną całość - ciepłą i pełną humoru książkę o znaczeniu drobnych spotkań, które nawet po latach wywierają istotny wpływ na nasze życie. "Słoik w papryczkach" to nie tylko opowieść o konfrontacji z przeszłością, lecz także przestroga - by nigdy nie tracić czujności i nie musieć się przed dawnym sobą wstydzić tego, co tu i teraz.

No i w pewnym stopniu faktycznie taka jest, ale! Nie da się ukryć, że przy tym wszystkim, ta powieść jest świetną odskocznią od całej tej szarej rzeczywistości, a także daje czytelnikowi coś w rodzaju pocieszenia i ... KsiążkaSłoik w papryczkachautorstwaKatarzyna Konczarek ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Słoik w papryczkach - Katarzyna Konczarek (Książka) - Księgarnia PWN Informacja o cookies „Słoik w papryczkach" to nie tylko opowieść o konfrontacji z przeszłością, lecz także przestroga - by nigdy nie tracić czujności i nie musieć się przed dawnym sobą wstydzić tego, co tu i teraz. Katarzyna Konczarek - urodziła się w Kutnie.

Trzy historie. I mnóstwo pytań… Czy można przechodzić kryzys wieku średniego na własne życzenie, i to w okolicach trzydziestki? Co wyrośnie z dziewczynki, której dzieciństwo śmiało... Trzy miesiące do świąt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI