Terapia Bowena. Bezpieczna terapia powięzi jako skuteczna metoda eliminacji bólu

Terapia Bowena. Bezpieczna terapia powięzi jako skuteczna metoda eliminacji bólu - Julian Baker | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julian Baker
WYMIAR
8,85 MB
NAZWA PLIKU
Terapia Bowena. Bezpieczna terapia powięzi jako skuteczna metoda eliminacji bólu.pdf
ISBN
2648577032403

OPIS

W tym kompleksowym poradniku znajdziesz praktyczną wiedzę na temat techniki Bowena. Delikatnej, bezpiecznej terapii powięziowej. Jest to holistyczna metoda manualna aktywująca w organizmie mechanizmy samoleczenia. Pomaga nie tylko w odzyskaniu pełnej sprawności i równowagi w ciele, ale także zbawiennie wpływa na stan emocjonalny. W tej książce Autor prezentuje terapię alternatywną, połączoną z wiedzą anatomiczną oraz naukowym zrozumieniem techniki Bowena. Z pomocą kolorowych ilustracji zawartych w poradniku, wyjaśnia związek pomiędzy powięzią a mózgowym i autonomicznym układem nerwowym. Podpowiada, w jaki sposób to wszystko łączy się z procesem naturalnego leczenia. Technika Bowena – manualna terapia na każdy ból.

Indeks: 010011527. Autor: Julian Baker Wydawnictwo: Wydawnictwo Vital.

Technika Bowena - manualna terapia ... Książka Terapia bowena. Bezpieczna terapia powięzi jako skuteczna metoda eliminacji bólu do kupienia na sferaduszy.pl za jedyne 43,50 zł (Rabat 33%).

POWIĄZANE KSIĄŻKI