Mistral

Mistral - Justyna Mietlicka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Mietlicka
WYMIAR
9,53 MB
NAZWA PLIKU
Mistral.pdf
ISBN
4143094821466

OPIS

Fascynująca gra psychologiczna, w której nic nie jest oczywisteHubert i Rita są małżeństwem od kilkunastu lat. Hubert zarządza firmą założoną przez teścia, a Rita zajmuje się tym, co najbardziej kocha – sztuką. Prowadzą wygodne życie i wydaje się, że mają wszystko, ale ich związek przechodzi kryzys.Kiedy Hubert powiadamia żonę o służbowej podróży do Marsylii, Rita, podejrzewając, że mąż ma zamiar spędzić ten czas z kimś innym, postanawia mu towarzyszyć. Na miejscu spotykają dawnego znajomego Rity, który chętnie poświęca im czas i oprowadza ich po mieście. Rita jest zachwycona Marsylią, Hubert wręcz przeciwnie – inaczej wyobrażał sobie ten wyjazd. Stopniowo wychodzą na jaw skrywane przez małżonków tajemnice.Każde z nich kłamie, ale kto jest w tym lepszy? Kto rozdaje karty w tej grze? Po Marsylii już nic nie będzie takie samo…„Mistral to niewiarygodnie wciągająca i zmuszająca do refleksji powieść, perfekcyjne połączenie wątków obyczajowych z wyjątkowością sztuki. Historia prowadzi do zaskakującego finału... Bo gdy wieje wiatr, wszystko się może zdarzyć”.Justyna Leśniewicz

Najwyższej jakości sprzęt wędkarski. Nowości! Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe „MISTRAL" istnieje od 1996 roku.Firma od wielu lat działa na rynku prefabrykowanych konstrukcji dachowych.

Umożliwia to wygodny, estetyczny montaż w przestrzeni sufitu podwieszanego. CICHA PRACA.

POWIĄZANE KSIĄŻKI