Kapitan Nauka. Angielski. Owoce i warzywa (karty obrazkowe + poradnik)

Kapitan Nauka. Angielski. Owoce i warzywa (karty obrazkowe + poradnik) - Natalia Minge | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Natalia Minge
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka. Angielski. Owoce i warzywa (karty obrazkowe + poradnik).pdf
ISBN
2347127269394

OPIS

Zestaw Angielski Owoce i warzywa 2+ (karty obrazkowe + poradnik) wspiera wczesna naukę języka angielskiego. Dzięki niemu maluchy poznają angielskie nazwy najpopularniejszych warzyw i owoców.Kolorowe karty obrazkowe z podpisami dają okazję do wielu rozmaitych zabaw, w zależności od wieku i zainteresowań dziecka. Sprzyjają przede wszystkim rozwojowi mowy malucha, stymulują pracę jego mózgu, rozbudzają ciekawość świata, a przede wszystkim pozwalają osłuchać się z językiem angielskim i poznać jego podstawy, co ułatwia start w przedszkolu i szkole.Rozwój mowy i inteligencji językowejZestaw Angielski. Owoce i warzywa 2+ zawiera poradnik dla opiekunów oraz 17 kart obrazkowych. Na kartach znajdują się kolorowe rysunki warzyw i owoców z podpisami po angielsku (awers) i powtórzonym dużym podpisem (rewers). Karty są doskonałym wstępem do nauki podstaw angielskiego. Dziecko zapamiętuje kształt wyrazu i kojarzy go z rysunkiem, tak aby móc samodzielnie odczytać jego nazwę i dopasować ją do rysunku.W Poradniku dla opiekunów zamieszczono listę wszystkich słówek z zestawu wraz z wymową i tłumaczeniem, pomysły na różnorodne zabawy z kartami oraz liczne inspiracje dla opiekunów.Karty z zaokrąglonymi rogami zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość.Rozwój:nauki angielskiego, mowy, poznawania świata, koordynacji oko–rękaIlustratorFilip Depa – leworęczny ilustrator, grafik, fan Pixarowych produkcji, produktów Wacoma oraz wszelakich artykułów papierniczo-plastycznych. Mieszka w Krakowie.W serii również:Angielski Owoce i warzywa (karty obrazkowe + poradnik)Pierwsze słowa (karty obrazkowe + poradnik)Emocje (karty obrazkowe + poradnik)W lesie (karty obrazkowe + poradnik)W morzu (karty obrazkowe + poradnik)

Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w przeglądarce na Twoim komputerze plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych. Książka Angielski. owoce i warzywa.

Zagadki obrazkowe Angielski 3-5 lat ... Super Sprzedawcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI