Co powiesz na spotkanie?

Co powiesz na spotkanie? - Rachel Winters | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rachel Winters
WYMIAR
3,66 MB
NAZWA PLIKU
Co powiesz na spotkanie?.pdf
ISBN
6767153991321

OPIS

Napisać komedię romantyczną w dzisiejszym świecie to prawdziwe wyzwanie!Bo przecież wszystkie romantyczne historie wymyślono w latach 90…I czy dzisiaj ktoś jeszcze potrzebuje się wzruszać…?Evie jest przekonana, że tak! Ezra jest przekonany, że nie.I mają problem, bo on musi napisać scenariusz komedii romantycznej, chociaż bardzo tego nie chce. A jej przyszłość zależy od tego, czy jemu się uda.Evie nie zamierza siedzieć z założonymi rękami i czekać, aż Ezra prześle jej szefowi gotowy tekst. O nie – to mogłoby się nigdy nie wydarzyć. Zamiast tego proponuje układ – ona będzie mu dostarczać zabawnych inspiracji i udowodni, że w prawdziwym życiu można zakochać się jak w filmie, a on będzie pisał.I choć Evie nie wierzy w „długo i szczęśliwie” z ukochanym, zrobi wszystko, by zachować pracę… Nawet jeżeli miałaby odgrywać kultowe sceny z komedii romantycznych w nieskończoność. Wylać w barze sok na uroczego nieznajomego? Żaden problem. Zostawić swój numer w książkach porozrzucanych po całym Londynie, żeby sprawdzić, kto zadzwoni? Robi się. Z pomocą zaufanych przyjaciół oraz Bena i Anette, ojca i córki, których nieustannie przypadkowo spotyka, Evie zrobi wszystko, aby poznać mężczyznę jak z prawdziwego romansu.Ale czy można naprawdę się zakochać, jeśli myśli się tylko o pracy? Może w życiu jest jednak miejsce na odrobinę magii jak z filmu…?„Co powiesz na spotkanie” jest zabawnym i beztroskim debiutem, który podkreśla siłę komedii romantycznych… Przypomina, że najbardziej urocze spotkania zdarzają się, gdy najmniej się ich spodziewamy.„San Francisco Chronicle”Evie to mało zorganizowana, ale ujmująca bohaterka… Nawiązania do klasycznych filmów romantycznych i uroczy romans ucieszą wszystkich fanów gatunku. Ale żartobliwa relacja Evie z najlepszymi przyjaciółmi dopełnia tę książkę. Czarująca i zabawna oda do komedii romantycznych.Kirkus ReviewsWinters tworzy świadomych i inteligentnych bohaterów, po mistrzowsku balansując humor z uczuciem. Ten romans spodoba się wszystkim amatorom kina.„Publishers Weekly”Czarująca książka.Booklist

Kliknij w wybraną flagę, żeby wyświetlić datę z innego regionu.Domyślnie wyświetlany region może zostać zmieniony w ustawieniach konta. Ezra jest przekonany, że nie. I mają problem, bo on musi napisać scenariusz komedii romantycznej, chociaż bardzo tego nie chce.

Literacki debiut Rachel Winters to kolejna, czwarta już powieść w kobiecej serii „Mała Czarna" przygotowanej przez wydawnictwo Albatros. „Co powiesz na spotkanie?" ma wszystko to, co powinna zawierać idealna komedia romantyczna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI