Zarządzanie talentami w polskich organizacjach. Architektura systemu

Zarządzanie talentami w polskich organizacjach. Architektura systemu - Alicja Miś | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Miś
WYMIAR
8,50 MB
NAZWA PLIKU
Zarządzanie talentami w polskich organizacjach. Architektura systemu.pdf
ISBN
6950619692484

OPIS

W publikacji omówiono kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem talentami. W organizacjach, które dbają o swój kapitał ludzki, rozwija się praktyki personalne mające na celu identyfikowanie pracowników utalentowanych, ich utrzymanie w firmie oraz właściwe wkomponowanie ich w zespół pracowniczy. Autorzy książki wprowadzają nowe pojęcie – architekturę zarządzania talentami – łączące organizacyjne procesy i narzędzia z kontekstem zewnętrznym organizacji.Problematyka zarządzania talentami została przedstawiona z punktu widzenia:strategii organizacji; procesów pozyskiwania talentów, ich doskonalenia i oceniania; retencji pracowników; zarządzania pracownikami spoza grupy talentów.W publikacji zaprezentowano przegląd polskiej i obcej literatury przedmiotu, a także aktualne wyniki badań, które mogą posłużyć do kształtowania i optymalizowania praktyk zarządczych w odniesieniu do pracowników utalentowanych.Adresaci:Książka skierowana jest do pracowników działów HR i menedżerów. Może zainteresować także pracowników naukowych, stanowiąc dla nich źródło inspiracji do dalszych prac badawczych.

Księgarnia internetowa merlin.pl Opis: Zarządzanie talentami w polskich organizacjach - Miś Alicja W publikacji omówiono kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem talentami. W organizacjach, które dbają o swój kapitał ludzki, rozwija się praktyki personalne mające na celu identyfikowanie pracowników utalentowanych, ich utrzymanie w firmie oraz właściwe ... Zarządzanie talentami - zespół działań obejmujących poszukiwanie, rekrutowanie, rozwój, docenianie oraz umacnianie pozycji osób o ponadprzeciętnym poziomie umiejętności i potencjału intelektualnego, a także na efektywnym wykorzystaniu ich zdolności przez firmę dla realizacji strategii organizacji..

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! W publikacji omówiono kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem talentami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI