Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym

Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym - Piotr Misztal | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Piotr Misztal
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym.pdf
ISBN
4487170850787

OPIS

W książce w zwarty i wyczerpujący sposób przedstawiono szczególną formę zastępstwa procesowego strony w postępowaniu karnym na etapie sporządzania i podpisywania subsydiarnego aktu oskarżenia, apelacji od wyroku sądu okręgowego, kasacji, wniosku o wznowienie postępowania oraz skargi przeciwkasatoryjnej. Omówiono tę instytucję na przedpolu procesu karnego, w procesie karnym, a także w wybranych postępowaniach dyscyplinarnych zawodów prawniczych, gdzie przepisy ustawy karnoprocesowej stosuje się odpowiednio. Ważną część rozważań stanowi również kwestia możliwości zwolnienia się przez obrońcę albo pełnomocnika ad hoc wyznaczonego z urzędu z obowiązku sporządzenia i podpisania pism objętych przymusem. Przymus adwokacko-radcowski – zagadnienie istotne z punktu widzenia rzetelnego procesu karnego – zostało ocenione pod kątem zgodności z prawami do sądu, do obrony oraz wolności osobistej.Adresaci:Książka będzie cenną lekturą nie tylko dla świadczących pomoc prawną adwokatów i radców prawnych, lecz także dla sędziów, prokuratorów oraz pracowników naukowych i studentów.

530 § 3 kodeksu), Przeglądasz: Strona główna /; PRAWO /; Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym; Ostatnia aktualizacja: 2021-01-18 03:26:04 Tytułów w bazie: 246457 W książce w zwarty i wyczerpujący sposób przedstawiono szczególną W książce w zwarty i wyczerpujący sposób przedstawiono szczególną formę zastępstwa procesowego strony w postępowaniu karnym na etapie sporządzania i podpisywania subsydiarnego aktu oskarżenia, apelacji od wyroku sądu okręgowego, kasacji, wniosku o wznowienie postępowania oraz skargi przeciwkasatoryjnej. Omówiono tę instytucję na przedpolu procesu karnego, w procesie karnym, a... Paluszkiewicz H., Przymus radcowski w przepisach kodeksu postępowania karnego o oskarżeniu subsydiarnym,[w:] Współczesny polski proces karny.

0,0 / 10 0 ocen 0 opinii . Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska Seria: Monografie (Wydawnictwo Wolters ... Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym zamówienia: infolinia 801 04 45 45 [email protected] www.profinfo.pl ISSN 1897-4392 Przymus adwokacko-radcowski g 20.indd 2-3 23/06/2020 14:07 Przymus adwokacko-radcowski w polskim procesie karnym - opis produktu: W książce w zwarty i wyczerpujący sposób przedstawiono szczególną formę zastępstwa procesowego strony w postępowaniu karnym na etapie sporządzania i podpisywania subsydiarnego aktu oskarżenia, apelacji od wyroku sądu okręgowego, kasacji, wniosku o wznowienie postępowania oraz skargi przeciwkasatoryjnej. Przymus Adwokacko-radcowski W Polskim Procesie Karnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI