Przebudzenie legendy. Cykl Star Stable. Tom 2

Przebudzenie legendy. Cykl Star Stable. Tom 2 - Helena Dahlgren | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Helena Dahlgren
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Przebudzenie legendy. Cykl Star Stable. Tom 2.pdf
ISBN
2916943916214

OPIS

Każda z nich jest wyjątkowa, ale tylko razem mogą stawić czoła złuPradawna legenda zaczarowanej wyspy Jorvik głosi, że cztery przyjaciółki i czwórka ich obrońców ocalą świat przed złem. Po odnalezieniu tych słów w starej księdze, Lisa ze zdumieniem odkrywa, że ta przepowiednia jest właśnie o niej.Rozpoczyna się wyścig z czasem - kto pierwszy odprawi Ceremonię Światła: cztery młode dziewczyny i ich ukochane konie, czy pozaziemski potwór Garnok mający na usługach mrocznych wojowników? Czy przebudzone w nich moce i siła przyjaźni wystarczą, by uratować wyspę?Star Stable to spektakularna międzynarodowa gra online, którą pokochało już ponad 70 000 dziewczyn z Polski. Przeczytaj drugi tom powieści osadzonej w tym magicznym uniwersum, i przekonaj się sama, jak potężna jest przyjaźń.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Cykl: Star Stable (tom 1) Średnia ocen: ... Kup star stable w kategorii Bajki i wierszyki taniej na Allegro.pl - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zobacz sam! Książka Star Stable.

Choć, ku mojemu zaskoczeniu, okazało się, że jest to książka dla nastolatek - przeczytałem ją z chęcią. Star Stable to spektakularna międzynarodowa gra online, którą pokochało już ponad 70 000 dziewczyn z Polski. Przeczytaj drugi tom powieści osadzonej w tym magicznym uniwersum, i przekonaj się sama, jak potężna jest przyjaźń.

POWIĄZANE KSIĄŻKI