Nikt nie wie, że tu jesteś

Nikt nie wie, że tu jesteś - Nicoletta Giampietro | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nicoletta Giampietro
WYMIAR
8,2 MB
NAZWA PLIKU
Nikt nie wie, że tu jesteś.pdf
ISBN
3061254310123

OPIS

Niosąca nadzieję powieść o odwadze i przyjaźni silniejszej niż ideologia1942. Dwunastoletni Lorenzo zostaje wysłany do Sieny do swojej ciotki. Ma u niej mieszkać tak długo, aż skończy się wojna. Biegając po ulicach starego, pełnego tajemniczych zakamarków miasta, poznaje Franca, który podziela jego uwielbienie dla Mussoliniego i marzenie o zwycięstwie Włoch. Ich bezgraniczne oddanie dla sprawy zaczyna się kruszyć, gdy spotykają Daniele, żydowskiego chłopca.Tymczasem Niemcy zajmują Sienę i zaczynają deportować żydowskich mieszkańców. Lorenzo nie chce się temu bezczynnie przyglądać. Jego decyzja zagraża jednak nie tylko przyjaźni z Frankiem, lecz także bezpieczeństwu całej jego rodziny„To wzruszająca i wciągająca historia o doświadczeniach wojennego pokolenia, o dorastaniu i o sile przyjaźni w trudnych czasach”. SWR 2

Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Nikt nie wie, że tu jesteś (Giampietro Nicoletta). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Nikt nie wie, że tu jesteś pochodzi z wydawnictwa Sonia Draga.

Skip to the beginning of the images gallery. Nikt nie wie, że tu jesteś .

POWIĄZANE KSIĄŻKI