Durango. Jessie. Tom 17

Durango. Jessie. Tom 17 - Yves Swolfs | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yves Swolfs
WYMIAR
11,76 MB
NAZWA PLIKU
Durango. Jessie. Tom 17.pdf
ISBN
9901829911924

OPIS

Po rozprawieniu się z bandą Steinera Durango leczy rany w Hancock, cichej mieścinie na uboczu, pod opieką starego przyjaciela, szeryfa Haynesa. Spokój i beztroska kończą się, kiedy szeryf staje w obronie maltretowanej dziewczyny, pracującej w saloonie Maxwella, a w okolicy pojawia się banda bezwzględnego Francka. Rywalizacja o łup ukryty po zapomnianym dawno napadzie i zadawnione porachunki sprawiają, że leworęki rewolwerowiec ponownie będzie musiał sięgnąć po swój niezawodny pistolet…

Durango - seria komiksowa stworzona przez Belga Yves'a Swolfsa w 1981 roku. Swolfs jest autorem scenariuszy do wszystkich tomów oraz ilustratorem tomów 1-13.

Dodane: 18-07-2019 23:36 (18 lip 2019, 23:36:25) Bez względu na to, jak bardzo tytułowy bohater zostanie poturbowany, raczej prędzej niż później jego rany ulegają zabliźnieniu, a on sam powraca do życiowej gry, raz za razem wykazując się znaną ... Po rozprawieniu się z bandą Steinera Durango leczy rany w Hancock, cichej mieścinie na uboczu, pod opieką starego przyjaciela, szeryfa Haynesa. Spokój i beztroska kończą się, kiedy szeryf staje w obronie maltretowanej dziewczyny, pracującej w saloonie Maxwella, a w okolicy pojawia się banda bezwzględnego Francka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI