Zabić króla

Zabić króla - Andrzej Zieliński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrzej Zieliński
WYMIAR
3,70 MB
NAZWA PLIKU
Zabić króla.pdf
ISBN
4617519605700

OPIS

W Polsce korona nie stanowiła gwarancji nietykalności królów i książąt, zawsze za to stawała się przedmiotem pożądania. I nie było wtedy żadnych granic czy hamulców, a nawet odstraszających surowych kar. Polskich władców próbowano zgładzać w rozmaity sposób. Najskuteczniejsze było otrucie. Swoistym rekordzistą był król Kazimierz Jagiellończyk, którego kilkunastokrotnie próbowano pozbawić życia.

Karol był jedynym brytyjskim władcą, który został obalony przez poddanych i ścięty . Zabić króla Andrzej Zieliński. Dostępny.

Minęło kilka lat, a w państwie zaczęły dziać się straszne rzeczy. Zabić króla (Andrzej Zieliński). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wojna wyniosła na szczyt dwóch bohaterów, wodzów armii parlamentarnej, lorda generała Thomasa Fairfaxa i wiernego mu generała Olivera Cromwella.

POWIĄZANE KSIĄŻKI