Stokrotne dzięki. Podróż wdzięczności (TED Books)

Stokrotne dzięki. Podróż wdzięczności (TED Books) - A.J. Jacobs | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
A.J. Jacobs
WYMIAR
6,16 MB
NAZWA PLIKU
Stokrotne dzięki. Podróż wdzięczności (TED Books).pdf
ISBN
8707939055994

OPIS

Koncept był zwodniczo prosty – bestsellerowy autor „The New York Timesa” postanowił podziękować każdej osobie zaangażowanej w przygotowanie jego porannej kawy.Ta podróż wdzięczności, w trakcie której autor przemierzył wiele kilometrów, odmienia jego życie i ujawnia sekret tego, w jaki sposób wdzięczność może dać nam szczęście. Autor A.J. Jacobs odkrywa, że jego kawa – i każda inna rzecz w naszym życiu – nie powstałaby bez setek ludzi, o których zwykle nie myślimy: rolników, chemików, artystów, kierowców ciężarówek, mechaników, biologów, górników i przemytników.Zalet wdzięczności jest mnóstwo: wzmacnia empatię, poprawia nastrój, wspiera leczenie depresji i sprawia, że świat staje się przyjaźniejszym miejscem. Cięty język autora i jego błyskotliwe poczucie humoru sprawiają, że książka jest niczym poranna kawa – rozbudza i pozwala jaśniej myśleć. Dziękujemy, że po nią sięgacie.

Jacobs odkrywa, że jego kawa - i każda inna rzecz w naszym życiu - nie powstałaby bez setek ludzi, o których zwykle nie myślimy: rolników, chemików, artystów, kierowców ciężarówek, mechaników, biologów, górników i przemytników. | Dla rodziców \ Styl życia Dla rodziców \ Do poczytania Wszystkie tytuły ... Stokrotne dzięki.

Podróż wdzięczności (TED Books) - A.J. Jacobs - Książka w SwiatKsiazki.pl Stokrotne dzięki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI