SolidWorks 2020. Projektowanie maszyn i konstrukcji. Praktyczne przykłady

SolidWorks 2020. Projektowanie maszyn i konstrukcji. Praktyczne przykłady - Jerzy Domański | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jerzy Domański
WYMIAR
12,32 MB
NAZWA PLIKU
SolidWorks 2020. Projektowanie maszyn i konstrukcji. Praktyczne przykłady.pdf
ISBN
4931422485325

OPIS

Rozwiązuj problemy jak profesjonalista!Dowiedz się, jak praktycznie projektować części i złożeniaNaucz się korzystać z zaawansowanych narzędzi inżynierskichPoznaj sposoby zastosowania ich w prawdziwych projektachSolidWorks to jeden z najpopularniejszych na świecie programów do trójwymiarowego, parametrycznego projektowania CAD. Stosunkowo niewysoka cena, wygodny interfejs, duże możliwości i szereg dodatkowych narzędzi wspomagających prace inżynierskie sprawiły, że środowisko to szybko zyskało uznanie rzeszy użytkowników. Program ten można opanować we względnie krótkim czasie i bez większych problemów, lecz sama znajomość narzędzia z nikogo nie uczyniła jeszcze inżyniera. Aby projekty mogły zostać wykorzystane w praktyce, w procesie ich tworzenia niezbędna jest odpowiednia wiedza na temat zasad konstruowania i metod rozwiązywania prawdziwych problemów inżynierskich.Wiedzę tę możesz zdobyć dzięki książce SolidWorks 2020. Projektowanie maszyn i konstrukcji. Praktyczne przykłady. W prosty sposób przedstawia ona podstawy pracy w najnowszej wersji środowiska SolidWorks i pozwala szybko rozpocząć korzystanie z najważniejszych narzędzi do modelowania części, tworzenia złożeń, parametryzacji projektów, przygotowywania dokumentacji technicznej oraz sprawdzania poprawności konstrukcji. Nie znajdziesz tu suchego opisu programu i oferowanych przez niego możliwości, lecz realne problemy, na które może natrafić konstruktor, oraz opisy metod ich rozwiązywania za pomocą SolidWorks. Jeśli zamierzasz zostać inżynierem albo już nim jesteś, lektura pomoże Ci pozyskać lub poszerzyć umiejętności niezbędne w codziennej pracy zawodowej.Interfejs użytkownika i funkcje programu SolidWorksNarzędzia do modelowania bryłowego i powierzchniowegoMetody konstruowania części i tworzenia złożeńTypowe błędy popełniane przez niedoświadczonych użytkownikówParametryzacja projektów i tworzenie wariantówTworzenie własnych bibliotek operacji i szkiców oraz automatyzacja pracySprawdzanie poprawności konstrukcji mechanizmówTworzenie dokumentacji technicznejProjektowanie części blaszanych, konstrukcji spawanych i form odlewniczychWspółpraca programu z zewnętrznymi arkuszami kalkulacyjnymiTworzenie własnych aplikacji i poleceńPraktyczne przykłady zastosowania narzędzi inżynierskichPoznaj jedno z najpopularniejszych środowisk 3D CAD od strony praktycznej!

Praktyczne przykłady Rozwiązuj problemy jak profesjonalista! Dowiedz się, jak praktycznie projektować części i złożenia Naucz się korzystać z zaawansowanych narzędzi inżynierskich Poznaj sposoby zastosowania ich w prawdziwych projektach SolidWorks to jeden z najpopular Projektowanie maszyn i konstrukcji. Praktyczne przykłady.

Praktyczne przykłady - Jerzy Domański Podręcznik do informatyki już od 36,70 zł - od 36,70 zł, porównanie cen w 27 sklepach. Zobacz inne Projektowanie maszyn i konstrukcji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI