Pakiet: Obiecane szczęście

Pakiet: Obiecane szczęście - Carrie Turansky | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Carrie Turansky
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Obiecane szczęście.pdf
ISBN
2912373702419

OPIS

Pakiet zawiera powieści pełne intryg i ryzykownych wyborów, w których bohaterowie poszukują drogi do lepszego jutra. Obietnice poranka to historia przyjaciół rozdzielonych w wyniku tragedii rodzinnej, rozgrywająca się w scenerii pięknej, ale burzliwej edwardiańskiej Anglii. Powieść Bliżej nieba opowiada o pielęgniarce, która wypełnia szpiegowską misję w czasie I wojny światowej i narażając życie, stara się ocalić brytyjskiego pilota.

Przeczytaj recenzję Pakiet: Obietnice poranka / Bliżej nieba. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pakiet: Obca w świecie singli / Szczęście za horyzontem już od 22,07 zł - od 22,07 zł, porównanie cen w 5 sklepach.

Cena: 75,00 zł 69,00 zł PAKIET: Obiecane szczęście - Turansky Carrie 'Pakiet zawiera powieści pełne intryg i ryzykownych wyborów, w których bohaterowie poszukują drogi do lepszego jutra. Obietnice poranka to historia przyjaciół rozdzielonych w wyniku tragedii rodzinnej, rozgrywająca się w scenerii pięknej, ale burzliwej edwardiańskiej Anglii. Pakiet zawiera powieści pełne intryg i ryzykownych wyborów, w których bohaterowie poszukują drogi do lepszego jutra.

POWIĄZANE KSIĄŻKI