Małgosia na 8a. Poradnik wspinaczki sportowej dla dzieci

Małgosia na 8a. Poradnik wspinaczki sportowej dla dzieci - Małgosia Kurek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgosia Kurek
WYMIAR
9,75 MB
NAZWA PLIKU
Małgosia na 8a. Poradnik wspinaczki sportowej dla dzieci.pdf
ISBN
9524660321090

OPIS

Poradnik jest prezentacją olimpijskiej dyscypliny, jaką jest wspinaczka sportowa. Zaprezentowano w nim profesjonalny sport widziany z perspektywy dziecka oraz jego trenera. Przedstawiono wszystkie trzy typy wspinaczki sportowej, zasady startów w zawodach oraz technikę wspinaczki w skale.Wspinaczka sportowa to sport wszechstronny, ukierunkowany na równomierny rozwój całego ciała, a także na wzmocnienie pewności siebie trenującego.W książce zaprezentowane zostały również aspekty związane z treningiem mentalnym, którego efekty widoczne są nie tylko w sporcie, ale również i w szkole. Poruszono także bardzo ważny temat związany ze zdrowiem i wpływem profesjonalnego sportu na rozwój fizyczny dziecka.Pasja, sport, przygoda i przyjaźń - wartości te tworzą trwały elementem przedstawianej dyscypliny.Należy pamiętać, że wspinaczka jest sportem potencjalnie niebezpiecznym i należy przejść odpowiednie szkolenie oraz przestrzegać zasad, by móc bezpiecznie ją uprawiać. Doświadczony trener krok po kroku wprowadzi Czytelników w wyjątkowy świat wspinaczkowej przygody.Serdecznie zapraszamy do lektury!Centrum Rehabilitacji i Osteopatii Body Balance: Agnieszka Kruzel i Magdalena ProśniakAutorzy zdjęć: Szymon Aksienionek, Ola Druktowska

Przeczytaj recenzję Małgosia na 8a. Poradnik wspinaczki sportowej dla dzieci.

Poradnik jest prezentacją olimpijskiej dyscypliny, jaką jest wspinaczka sportowa. Zaprezentowano w nim profesjonalny sport widziany z perspektywy dziecka oraz jego trenera.

POWIĄZANE KSIĄŻKI