Anatomia pilatesu

Anatomia pilatesu - Rael Isacowitz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rael Isacowitz
WYMIAR
12,69 MB
NAZWA PLIKU
Anatomia pilatesu.pdf
ISBN
8653406554064

OPIS

Profesjonalny podręcznik anatomiczny dotyczący ćwiczeń pilates. Nareszcie dowiesz się, jak skutecznie wzmacniać i rozciągać określone mięśnie oraz, które z nich są aktywowane podczas każdego ćwiczenia. Nauczysz się kontrolować swój oddech, łącząc go z umysłem i wykonywać każdy ruch jak najdokładniej, by móc go w pełni kontrolować i dogłębnie odczuwać. Anatomia pilates pozwoli Ci dostosować program treningowy do własnych potrzeb. To rzetelne źródło wiedzy dla profesjonalistów i zwolenników pilatesu w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Zawiera również techniki oddychania, koncentracji i samoświadomości, które wzmacniają nie tylko ciało, ale i umysł. Pilates dla ciała i ducha.

Wysyłamy w: Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy. Tego produktu brak w magazynie Anatomia pilatesu | | KSIĄŻKI \ Poradniki \ Styl życia | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek.

Prezentuje rozmaite techniki pilatesu i pomaga dostosować program treningowy do indywidualnych potrzeb. Anatomia pilatesu. Ilustrowany przewodnik pozwalający uelastycznić mięśnie i osiągnąć równowagę między ciałem a umysłem , Co tydzień nowe promocje , D już od 54,71 zł - od 54,71 zł, porównanie cen w Anatomia pilates pozwoli Ci dostosować program treningowy do własnych potrzeb.

POWIĄZANE KSIĄŻKI