Rozumiemy się bez słów

Rozumiemy się bez słów - Katarzyna Radziwiłł | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Radziwiłł
WYMIAR
4,26 MB
NAZWA PLIKU
Rozumiemy się bez słów.pdf
ISBN
6599035758119

OPIS

Książka opowiadająca o sposobach komunikacji roślin i zwierząt. Jak porozumiewają się ze sobą drzewa? Jak pszczoła pokazuje drogę do miejsca bogatego w nektar? Jak daleko niesie się śpiew wieloryba? Przeczytajcie o tym, w jak różne sposoby potrafią porozumiewać się zwierzęta i jakie informacje sobie przekazują.

Twórcom udało się zrobić to naprawdę dobrze. „Rozumiemy się bez słów" to fantastyczna i niesamowicie ciekawa lektura. Przyznam, że wiele faktów przedstawionych w książce nie było nam znanych (a nie jest to pierwsza książka o mowie zwierząt, którą czytamy!).

W reprezentacji tak to nie funkcjonuje, bo jednak czasu na wspólne treningi podczas krótkich zgrupowań jest mniej - dodał. Środkowy, który w przegranym w piątek spotkaniu z Hiszpanią 88:89 uzyskał siedem punktów, czuje niedosyt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI