Rozmówki włoskie. Z nami się dogadacie

Rozmówki włoskie. Z nami się dogadacie - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,42 MB
NAZWA PLIKU
Rozmówki włoskie. Z nami się dogadacie.pdf
ISBN
8095097609435

OPIS

Seria rozmówek "Z nami się dogadacie" łączy w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Rozmówki angielskie umożliwiają swobodne porozumiewanie się zarówno podczas podróży, jak i w życiu codziennym. Szczególny nacisk położono w nich na praktyczną komunikację oraz przejrzysty układ tekstu.1 200 zwrotów i wyrażeń800 słówek pogrupowanych tematycznie5 000 haseł w słownikuWymowęInformacje praktyczne

Szczególny nacisk położono w nich na praktyczną komunikację oraz przejrzysty układ tekstu. Oferta firmy to Seria rozmówek \Z nami się dogadacie\ łączy w sobie wysoką jakość oraz przystępną cenę. Rozmówki polsko-włoskie umożliwiają swobodne porozumiewanie się zarówno podczas podróży, jak i w życiu codziennym.

Są one doskonałą pomocą dla tych, którzy już posługują się językiem obcym oraz dla tych, którzy go ... "Rozmówki włoskie. Z nami się dogadacie" zawierają 1 200 tematycznie poukładanych zwrotów i wyrażeń oraz 800 słówek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI