Pakiet: Gobliny / Gobliny kontra krasnoludy

Pakiet: Gobliny / Gobliny kontra krasnoludy - Philip Reeve | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip Reeve
WYMIAR
7,63 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Gobliny / Gobliny kontra krasnoludy.pdf
ISBN
9277301129156

OPIS

„Połączenie Pratchetta z Tolkienem”„The Times”Tom 1 i 2 tryskającej humorem serii fantasy autora światowych bestsellerów Zabójcze maszyny sfilmowanych przez twórców Hobbita i Władcy PierścieniTOM 1Gobliny z clovenstone to prawdziwa zgraja zabijaków! Bijatykę, rozbój i łakomstwo mają we krwi. Najlepiej jak najwięcej bijatyki!Ale Skarper jest inny. W przeciwieństwie do reszty goblińskiej hałastry jest sprytny i przebiegły. Tylko on zdaje sobie sprawę, że pradawna magia drzemiąca pod Clovenstone ponownie budzi się do życia. Już wkrótce czeka go dzika przygoda, o jakiej nie śnilinawet najbardziej szaleni z goblinów…TOM 2Armia tęgich i tęgo owłosionych krasnoludów drąży tunele pod ziemiami goblinów.Mają niecne plany - zakraść się do zamku Clovenstone i zrabować najcenniejsze skarby. Gobliny kochają dobrą bitkę, ale nawet chojrackie chłopaki z plemienia Skarpera i Henwyna nie poradzą sobie z pancernymi kretami najeźdźcy. W przygotowaniu do wielkiej bitwy, która raz na zawsze rozstrzygnie losy gobliniego rodu, nasi bohaterowie zmuszeni są szukać pomocy największych herosów, trolli, a nawet duchów.

Amber - doskonale trafiające w oczekiwania Czytelników - polskie wydawnictwo literackie z siedzibą w Warszawie, którego tradycja sięga 1989r. W dorobku Wydawnictwa 55 milionów sprzedanych egzemplarzy ... Wszystkie produkty > Dla dzieci i młodzieży > literatura młodzieżowa > PAKIET GOBLINY / GOBLINY KONTRA KRASNOLUDY.

Nr katalogowy: MR08335308. Okładka: Miękka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI