Odwet Wysokiej Gwiazdy. Cykl Wojownicy. Superedycja. Tom 4

Odwet Wysokiej Gwiazdy. Cykl Wojownicy. Superedycja. Tom 4 - Erin Hunter | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Erin Hunter
WYMIAR
11,28 MB
NAZWA PLIKU
Odwet Wysokiej Gwiazdy. Cykl Wojownicy. Superedycja. Tom 4.pdf
ISBN
1923063847670

OPIS

Wysoka Łapa jest lojalnym uczniem Klanu Wiatru, gotowym chronić klan za wszelką cenę. Ale zanim zakończy swoje szkolenie, będzie musiał zmierzyć się ze śmiercią pobratymca, spowodowaną tragicznym wypadkiem. Nawet po otrzymaniu imienia wojownika - Wysoki Ogon - pała żądzą zemsty. Kocur odkłada na bok lojalność wobec klanu i udaje się w daleką podróż, by wyrównać rachunki. Ale jego nowe życie z dala od kodeksu wojownika jest pełne niebezpieczeństw… Wysoki Ogon musi zdecydować, ile gotów jest poświęcić dla zemsty.

Tom 4 - Hunter Erin - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

1 Wygląd 2 Charakter 3 Fabuła 3.1 Wojownicy 3.1.1 Ucieczka w dzicz 3.1.2 Ogień i lód 3.1.3 Las tajemnic 3.1.4 Cisza przed burzą 3.1.5 Niebezpieczna ścieżka 3.1.6 Czarna godzina 3.2 Nowa... Wojownicy - seria utworów fantastycznych (powieści i komiksów) autorstwa Kate Cary, Cherith Baldry, Vicky Holmes oraz Tui T. Sutherland, występujących pod wspólnym pseudonimem Erin Hunter.Opowiada o kotach, żyjących w czterech Klanach: Pioruna, Rzeki, Wiatru i Cienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI