Człowiek z Wysokiego Zamku

Człowiek z Wysokiego Zamku - Philip K. Dick | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Philip K. Dick
WYMIAR
6,4 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek z Wysokiego Zamku.pdf
ISBN
2793508045102

OPIS

Powieść wyróżniona prestiżową nagrodą Hugo, najczęściej tłumaczona książka Philipa K. Dicka, którą napisał, radząc się… I-cing, Księgi Przemian!Nieszczęścia, jakie wyrządza wojna ludności miast, granicom i państwom, opisują bataliści; zagrywkami polityków zajmują się stratedzy; zmagania wodzów analizują specjaliści od logistyki, rodzajów broni, gospodarki i szyfrów… Dicka interesowało to, co się wyprawia z duszami. Toteż odwracając w tej książce znane wszystkim losy wojny, pokazał historię jako udrękę, pułapkę, niezrozumiały spektakl wprawiający w przerażenie, wobec którego pozostajemy bezradni. Chyba że ocalejemy, że odzyskamy równowagę w wyniku kaprysu losu. Który czasem odpowiada na nasze starania, na modlitwy, tęsknoty. - z przedmowy Macieja Parowskiego.

Podstawowe informacje. Pełna obsada (570) Opisy (1) Sezony.

Sezon 1: Człowiek z Wysokiego Zamku to serial oparty na nagrodzonej powieści Philipa K. Dicka ... Człowiek z Wysokiego Zamku / The Man in the High Castle (2019) [Sezon 4] PL.720p.AMZN.WEB-DL.DD5.1.XviD-H3Q / Lektor PL.

POWIĄZANE KSIĄŻKI