Chłopiec na szczycie góry

Chłopiec na szczycie góry - John Boyne | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
John Boyne
WYMIAR
6,35 MB
NAZWA PLIKU
Chłopiec na szczycie góry.pdf
ISBN
9473638804264

OPIS

Autor doskonale przyjętych przez czytelników powieści "Chłopiec w pasiastej piżamie" i "Zostań, a potem walcz!"Kiedy mały Pierrot zostaje sierotą, zmuszony jest opuścić rodzinny dom w Paryżu i rozpocząć nowe życie ze swoją ciotką Beatrix - służącą w zamożnej austriackiej rodzinie. Jest rok 1935, a druga wojna światowa zbliża się wielkimi krokami. Miejsce, do którego trafia chłopiec nie jest zwykłym domem. To Berghof, rezydencja Adolfa Hitlera.Pierrot szybko zostaje wzięty pod skrzydła Hitlera i wrzucony do coraz bardziej niebezpiecznego nowego świata: świata terroru, tajemnic i zdrady, z którego nigdy nie będzie w stanie uciec…

Najczęściej opracuje się to dużym, wręcz aksjomatycznym znaczeniem słów wypowiadanych przez nauczyciela. ... Chłopiec na szczycie góry Książka już od 20,68 zł - od 20,68 zł, porównanie cen w 28 sklepach.

Nie będę więc oryginalny odwołując się do niego właśnie, jednak chyba nie da się inaczej. Książka Chłopiec na szczycie góry autorstwa Boyne John , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 22,61 zł . Przeczytaj recenzję Chłopiec na szczycie góry.

POWIĄZANE KSIĄŻKI