Spalona

Spalona - Laura Bates | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Laura Bates
WYMIAR
5,66 MB
NAZWA PLIKU
Spalona.pdf
ISBN
3658611577876

OPIS

Upokorzona w sieci oraz publicznie pohańbiona, 15-letnia Anna usuwa wszystkie konta internetowe, zmienia nazwisko i żegna stare życie. Dziewczyna przeżywa trudne chwile z powodu żałoby po ojcu, który odszedł raptem kilka miesięcy wcześniej, a jednocześnie próbuje zachować anonimowość w małej, szkockiej wiosce, gdzie przeniosła się z matką, by wszystko rozpocząć od nowa. Kiedy nieświadomie wchodzi na odcisk szkolnemu przywódcy, Simonowi Stewartowi, ten zaczyna wykazywać niebezpieczne zainteresowanie jej osobą, które poważnie zagraża jej anonimowości. Podczas gdy okruchy dawnych plotek znów pojawiają się w jej szalonym życiu, Annę zaczyna interesować mroczna odsłona lokalnej historii – opowieść o Maggie, buntowniczej dziewczynie, która wpadła w oko synowi właściciela ziemskiego – i drogo za to zapłaciła.

PODOBNE KAMERY: Wisła - Wyciąg narciarski Siglany. Skalne Pleso I.

Baza noclegowa z Polski i zagranicy: kwatery, hotele, pensjonaty, noclegi. Porównaj oferty i zarezerwuj nocleg. 16 domów na sprzedaż - Najwięcej aktualnych ogłoszeń sprzedaży domów - Domy na sprzedaż Spalona - Sprawdź! 28 działek na sprzedaż - Najwięcej aktualnych ogłoszeń sprzedaży działek - Działki na sprzedaż Spalona - Sprawdź! Kamera internetowa zainstalowana w Bystrzycy Kłodzkiej (Stacja Narciarska Spalona).

POWIĄZANE KSIĄŻKI