Ślepy tunel

Ślepy tunel - Tove Alsterdal | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tove Alsterdal
WYMIAR
9,65 MB
NAZWA PLIKU
Ślepy tunel.pdf
ISBN
6678304799548

OPIS

W mieście bez luster można wymazać przeszłość, ale nie da się zapomnieć o tych, którzy odeszli… Porywająca powieść o brutalności i lojalności.Podziemne tunele.Krew stłumionej historii płynąca w żyłach sąsiada.Wstydliwe tajemnice małej społeczności,które mieszkańcy starali się przez lata pogrzebać…Małżeństwo Sonji i Daniela wisi na włosku. Para postanawia dać sobie ostatnią szansę i spełnić swoje największe marzenie – zostawić Szwecję na rzecz własnej winnicy w czeskich Sudetach. Nowy dom nie daje upragnionego spokoju – Danielem nieustannie targają huśtawki nastrojów, a Sonja nawiązuje kilka tajemniczych znajomości…Pewnej nocy małżeństwo odnajduje w podziemiach winnicy ukryty tunel, a w nim zmumifikowane ciało dziecka. Jak się okazuje, zwłoki należą do chłopca z czasów II wojny światowej. Miejscowe służby nie mają zamiaru badać tej sprawy. Gdy jedna z nowych koleżanek Sonji zostaje znaleziona martwa na terenie winnicy, bohaterowie zdają sobie sprawę, że poruszyli mroczne sekrety, które nigdy nie powinny wyjść na jaw…Ślepy tunel to powieść o czasie, o pewnej erze i o historii. Tove Alsterdal to znak jakości, a w tej książce wzniosła się na kolejny poziom. Jej nowa powieść, choć fikcyjna, wyrasta z autentycznych ludzkich przeżyć. Alsterdal snuje ją z ogromną precyzją i empatią. „Smalandsposten”

,,Smalandsposten" Ślepy tunel - Ceny już od 28,68 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 3 sklepach. Zobacz inne E-poradniki, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl W mieście bez luster można wymazać przeszłość, ale nie da się zapomnieć o tych, którzy odeszli… Porywająca powieść o brutalności i lojalności.

Alsterdal snuje ją z ogromną precyzją i empatią. „Smalandsposten" "Ślepy tunel to powieść o czasie, o pewnej erze i o historii.

POWIĄZANE KSIĄŻKI