Proroczy sen

Proroczy sen - Krystyna Wajda | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Krystyna Wajda
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Proroczy sen.pdf
ISBN
7048318501690

OPIS

Główną bohaterką powieści „Proroczy sen” jest młoda kobieta o imieniu Luiza. Luiza z uczuciem życiowego rozczarowania zostawia za sobą przeszłość. Po kilku latach spędzonych na Dolnym Śląsku wraca do ukochanego Gdańska, gdzie udaje jej się stworzyć swój prawdziwy azyl. Wraz z mamą i swoimi bliźniętami ? Laurą i Leonem, zaczynają nowy rozdział. Do rodziny dołącza pies Abas. Podjąwszy pracę w ośrodku z niepełnosprawnymi dziećmi, realizuje się na płaszczyźnie zawodowej. Poznaje nowych ludzi, spotyka się z przejawami serdeczności, ale też ociera się o zachowania dyktatorskie. Nieświadoma, staje się główną ofiarą psychopaty, który pod płaszczykiem rodzicielskiej miłości, wymyśla sobie specyficzny sposób na własną codzienność. Miłość, przyjaźń, radość, determinacja, wrażliwość, euforia, tęsknota, rozgoryczenie, zaskoczenie, naiwność, zmęczenie, strach, horror, sens życia, sceny romantyczne, sceny erotyczne, piękno natury, pasje, morze, Trójmiasto, Kaszuby ? to wszystko na stronach tej jednej powieści.

Niektórzy uczeni twierdzą, że nawet zjawisko déjà vu, czyli wrażanie, że pewna sytuacja już miała kiedyś miejsce, to przebłysk zapomnianego, proroczego snu.Dlatego bardzo istotne jest posiadanie świadomości, że sny mogę oddziaływać na naszą przyszłość. Znaczenie snów Raskolnikowa - motyw snu w Zbrodni i karze. Fiodor Dostojewski w swojej najsłynniejszej powieści poświęcił wiele miejsca próbom zgłębiania wiedzy o świecie snów.

Zgłoś do moderatora. Witam, śnił mi sie dziś jakiś nowy panel gracza i nowy filmik dotyczący trybu multiplayer, niestety nie wyśniłem kursu na dziś, lecz w 90% przypadków ... Proroczy sen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI