Człowiek z ołowiem w brzuchu

Człowiek z ołowiem w brzuchu - Jean-François Parot | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean-François Parot
WYMIAR
9,32 MB
NAZWA PLIKU
Człowiek z ołowiem w brzuchu.pdf
ISBN
2001235339299

OPIS

Francja, koniec roku 1761. Wojna siedmioletnia przybiera katastrofalny obrót, trwa dyskusja na temat wygnania jezuitów, a markiza de Pompadour przeżywa ostatnie dni swojej chwały. Nicolasa Le Flocha spotykamy w Operze na premierze Palladynów Rameau. Na widowni jest madame Adelajda, jedna z córek Ludwika XVI. Podczas przedstawienia towarzyszący księżniczce hrabia i hrabina de Ruissec dowiadują się o samobójczej śmierci swego syna. Nicolas wraz ze swym szefem Sartinem udaje się do domu nieszczęśliwych rodziców, gdzie dokonuje kilku zadziwiających odkryć. Wkrótce dowie się, że śmierć młodego człowieka jest powiązana z jezuickim spiskiem. A może to fałszywe pozory, element skomplikowanych machinacji dworskich koterii, które toczą ze sobą tajemne wojny?

Kupuj leganie, nie chomikuj. Człowiek z ołowiem w brzuchu - Jean-François Parot - opis książki: Francja, koniec roku 1761. Wojna siedmioletnia przybiera katastrofalny obrót, trwa dyskusja na temat wygnania jezuitów, a markiza de Pompadour przeżywa ostatnie dni swojej chwały. Człowiek z ołowiem w brzuchu Jean-François Parot.

Komentarze dotyczące oferty: Dodaj komentarz. Człowiek z ołowiem w brzuchu - Parot Jean-François - Księgarnia MadBooks.pl - Najlepsza z najtańszych i najtańsza z najlepszych! [email protected] Kontakt Dostawa i płatność FAQ Zaloguj lub Zarejestruj ☞ Ebook - epub, mobi. Człowiek z ołowiem w brzuchu - Jean-François Parot.

POWIĄZANE KSIĄŻKI