4DX, czyli 4 Dyscypliny realizacji

4DX, czyli 4 Dyscypliny realizacji - Sean Covey | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sean Covey
WYMIAR
10,34 MB
NAZWA PLIKU
4DX, czyli 4 Dyscypliny realizacji.pdf
ISBN
4777166814052

OPIS

Naturalną cechą ludzi jest chęć zwyciężania. Każdy chce wygrywać. Nic nie motywuje bardziej niż bycie częścią zespołu, który zna swój cel, dąży do niego i jest zdeterminowany, aby go osiągnąć. Dlaczego więc tak wiele wspaniałych i ambitnych planów nigdy nie doczekało się realizacji? Każdy menedżer zapewne pamięta inicjatywy, które mogły przynieść firmie fantastyczny sukces, ale rozmyły się w natłoku codziennej pracy i zniknęły w szalejącym wirze bieżących spraw. Aby osiągać wyjątkowe wyniki, trzeba doprowadzić zespół do zmiany zachowania i nauczyć się walczyć z nawałem codziennych zadań, który w wielu organizacjach jest przeciwnikiem nie do pokonania.Opisana w tej książce metodologia 4DX, czyli czterech dyscyplin realizacji, jest zestawem zasad, dzięki którym w samym środku wiru bieżących spraw zapewnisz realizację kluczowych celów strategicznych w swojej organizacji. Cztery dyscypliny wydają się banalne i łatwe do zrozumienia. Ich wdrożenie jednak może stanowić poważne wyzwanie. W książce dokładnie i przystępnie przedstawiono techniki wdrażania zasad czterech dyscyplin: od wyczerpującego opisu ich specyfiki po praktyczne wskazówki. Znalazły się tu również informacje o możliwych błędach, ich konsekwencjach oraz sposobach minimalizowania ryzyka porażki we wdrożeniu.Poznaj cztery dyscypliny osiągania celów:koncentracja na kluczowych celachdziałanie według wskaźników kierunkowychciągłe monitorowanie uzyskiwanych wynikówutrzymywanie rytmu współodpowiedzialnościJuż znasz swój cel. Teraz dowiedz się, jak go osiągnąć!

pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... Osoby które kupowały "4DX, czyli 4 Dyscypliny realizacji", wybierały także: Szef, który myśli, bo warto i się opłaca 57,31 zł, (14,90 zł-74%) Motywacja pod lupą. Praktyczny poradnik dla szefów.

który w wielu organizacjach jest przeciwnikiem nie do pokonania.Opisana w tej książce metodologia 4DX, czyli czterech dyscyplin realizacji, jest zestawem zasad, dzięki którym w samym środku wiru bieżących spraw zapewnisz realizację kluczowych celów ... Opisana w tej książce metodologia 4DX, czyli czterech dyscyplin realizacji, jest zestawem zasad, dzięki którym w samym środku wiru bieżących spraw zapewnisz realizację kluczowych celów strategicznych w swojej organizacji. Cztery dyscypliny wydają się banalne i łatwe do zrozumienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI