Przepowieść w ścinkach

Przepowieść w ścinkach - Marta Podgórnik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marta Podgórnik
WYMIAR
11,62 MB
NAZWA PLIKU
Przepowieść w ścinkach.pdf
ISBN
5803319270586

OPIS

Dwadzieścia pięć poetyckich pocztówek z napisanego życia. Po trosze ugrzecznione puzzle, po trosze ambiwalentne klocuszki rozmaitych możliwości. Wyśmigana i znaczona talia, monopol i flirt towarzyski w jednym. Kuglarka umiejętnie kryje się za zastępami figur, ale zdradza ją uśmiech i zdradzają łzy. Poetycki wybór jednej z najciekawszych autorek początku XXI wieku, od dwudziestu lat wydawniczo związanej z Biurem Literackim.

Wejdź i sprawdź! Dwadzieścia pięć poetyckich pocztówek z napisanego życia. Po trosze ugrzecznione puzzle, po trosze ambiwalentne klocuszki rozmaitych możliwości.

Sprawdź naszą ofertę! W #Xięgarnizdomu Marta Podgórnik opowiedziała Agacie Passent o swoim najnowszym tomiku wierszy "Przepowieść w ścinkach". Podgórnik jest laureatką Nagrody im. Dwadzieścia pięć poetyckich pocztówek z napisanego życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI