[OUTLET] Masz szlaban na zawsze

[OUTLET] Masz szlaban na zawsze - Susan Shapiro-Barash | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susan Shapiro-Barash
WYMIAR
9,33 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Masz szlaban na zawsze.pdf
ISBN
2686233117340

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Książka dla matek i córek, którym zależy na relacjach opartych na wzajemnym szacunku, zaufaniu i bliskości.Wszystkie staramy się być jak najlepszymi matkami, prawda? Niestety często nieświadomie popełniamy błędy. Susan Shapiro-Barash próbuje zwrócić na nie uwagę. Czy rozpieszczamy nasze córki, czy może jesteśmy dla nich zbyt surowe? Próbujemy się z nimi zaprzyjaźnić czy nieustępliwie tkwimy po przeciwnej stronie barykady? Jesteśmy wzorem do naśladowania czy odstraszającym antyprzykładem? Innymi słowy: czy aby przypadkiem same nie robimy z nich potworów?Autorka porusza m.in. następujące problemy:- ciągłe usprawiedliwianie ("Po prostu powiem, że źle się poczułaś").- brak reguł i granic ("Oczywiście, że możesz się napić, kiedy jesteś ze mnąw domu");- rozpieszczanie materialne ("Którą torebkę Prady wybierasz?");- obsesja na punkcie jedzenia i wagi ("Naprawdę musisz to jeść?");Już dziś poznaj właściwe metody postępowania i odmień swoje życie!

Dziewczęta wychowanie., Macierzyństwo psychologia, Matki i córki psychologia, Poradniki dostępne: 0 z 1 ... Szlaban na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Masz szlaban na zawsze.

Już, albo będziesz miał szlaban na tydzień. OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3 .

POWIĄZANE KSIĄŻKI