Bez skrupułów

Bez skrupułów - Harlan Coben | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
Bez skrupułów.pdf
ISBN
1828902643339

OPIS

Kobiece sekrety, męskie kłamstwa, rodzinna tragedia…Myron Bolitar – dawny koszykarz, a obecnie agent sportowy – ma ręce pełne roboty. Jest u progu sfinalizowania kontraktu gwiazdy footballu, Christiana Steele’a. I właśnie wtedy na jego prominentnego klienta pada podejrzenie o zabicie narzeczonej.Kathy Culver zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Pozostawione ślady pozwalają przypuszczać, że padła ofiarą gwałtu i morderstwa. Wszyscy – łącznie z policją – są przekonani, że sprawcą jest Christian Steele.Bolitar na prośbę swojej byłej ukochanej – siostry zaginionej dziewczyny – podejmuje własne śledztwo i wkrótce przekonuje się, że każda z osób zamieszanych w tę sprawę ma własne sekrety.

Najlepsze Odcinki Najlepsze Sezony ... BEZ SKRUPUŁÓW. Serial fabularny; Produkcja: Polska.

Spędzają razem noc, gdy zostają telefonicznie wezwani na komisariat. „Bez skrupułów" to pięcioodcinkowy polityczny thriller, którego emisja została zaplanowana na trzy soboty: 31 października, 7 i 14 listopada. Główną bohaterką jest młoda, uczciwa policjantka Kaja (Marta Nieradkiewicz), która w czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Oglądaj wszystkie odcinki online Bez skrupułów - Odcinek 3 na Ipla.tv kiedy chcesz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI