26 maratonów. Moje życie w biegu

26 maratonów. Moje życie w biegu - Scott Douglas | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Scott Douglas
WYMIAR
9,93 MB
NAZWA PLIKU
26 maratonów. Moje życie w biegu.pdf
ISBN
9455185323159

OPIS

Czterokrotny olimpijczyk dzieli się doświadczeniami, które zdobył i przeżył w trakcie swojej niebywałej kariery maratończyka.Meb (Mebrahtom) Keflezighi, biegacz amerykański pochodzący z Erytrei, po odniesieniu wielu sukcesów w dystansie na 10 000 m postanowił spróbować swych sił w maratonach. I poszło mu dobrze – zdobył m.in. srebrny medal olimpijski w Atenach, wygrał prestiżowe biegi w Nowym Jorku i Bostonie.Relacja o przygotowaniach oraz towarzyszących im rozważaniach o strategii kariery sportowej służy jako pretekst do formułowania ogólniejszych myśli o karierze maratończyka.Ostatni bieg maratoński w karierze Meba był zarazem jego 26. startem na tym dystansie; każdy z tych wyścigów dostarczył mu wielu niezapomnianych wyzwań, wrażeń oraz przeżyć i stał się prawdziwą lekcją życia oraz tematem fascynującej opowieści.Bo w tej książce bieganie staje się metaforą życia, które też wymaga wytrwałości, konsekwencji oraz taktyki na co dzień.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka 26 maratonów. Moje życie w biegu autorstwa Keflezighi Meb, Douglas Scott , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,17 zł .

Moje życie w biegu - opis ebooka "26 maratonów" to książka, która prezentuje z bliska wzloty i upadki towarzyszące zawodnikom startującym w maratonach i uczy nas, jak zachowywać się w obliczu takich wydarzeń. Meb pokazuje, że mierzenie się z doświadczeniami napotykanymi na trasach maratonów pomaga nam lepiej radzić ... Ebook 26 maratonów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI