Wróć do mnie

Wróć do mnie - Bogusław Stępnik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogusław Stępnik
WYMIAR
8,76 MB
NAZWA PLIKU
Wróć do mnie.pdf
ISBN
6700958483663

OPIS

Jurek, chłopiec z trudnościami, ma w życiu jednego przyjaciela – Pajacyka, starego konika, który powoli staje się dla gospodarstwa ciężarem.Niespodziewanie dla wszystkich, Pajacyk zostaje sprzedany do Włoch, gdzie czeka go tragiczny koniec. Jednak Jurek się nie poddaje. Rusza – sam, bezprzygotowania – na ratunek przyjacielowi. Czy dogoni transport do rzeźni?Czy chłopiec, który nie radzi sobie w życiu, zdoła przemierzyć całą Polskę, by uratować przyjaciela?

Jurek, chłopiec z trudnościami, ma w życiu jednego przyjaciela - Pajacyka, starego konika, który powoli staje się dla gospodarstwa ciężarem. Niespodziewanie dla wszystkich, Pajacyk zostaje sprzedany do Włoch, gdzie czeka go tragiczny koniec.

Bohaterami tej czteroczęściowej opowieści są bracia Connor, Declan, Sean i Jacob Arrowoodowie. Po śmierci znienawidzonego ojca wracają w rodzinne strony, by wypełnić jego ostatnią wolę. Zamknij świat na klucz wróć do mnie Żal za siebie rzuć wróć do mnie Bo ja wciąż pamietam Ciebie z tamtych lat Wygnaj z serca chłód wróć do mnie Jak najkrótszą z dróg wróć do mnie Bo ja wciąż pamiętam Ciebie z tamtych lat Niech się dzieje co chce, nam nie może być źle Kupie nam obrączki dwie Bo po to by ze soba być ... Wróć do mnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI