[OUTLET] Język angielski. Super Sparks 1. Szkoła podstawowa. Podręcznik (2013) OXFORD

[OUTLET] Język angielski. Super Sparks 1. Szkoła podstawowa. Podręcznik (2013) OXFORD - Magdalena Szpotowicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Szpotowicz
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Język angielski. Super Sparks 1. Szkoła podstawowa. Podręcznik (2013) OXFORD.pdf
ISBN
5557733365309

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Numer dopuszczenia MEN: 361/3/2012Super Sparks to nowe wydanie bardzo lubianego przez uczniów i nauczycieli kursu New Sparks Plus dla klas 1-3 szkoły podstawowej Super Sparks troskliwie dba o wszechstronny rozwój każdego ucznia, a jednocześnie zaspokaja jego indywidualne potrzeby. Supersparks to wydanie pełne nowości, które spełnia oczekiwania współczesnej edukacji. Jednocześnie wszystko to, co najbardziej podobało się w kursie Sparks nauczycielom i uczniom, zostało zachowane, a wręcz rozwinięte. Cechy- wiele ćwiczeń i zabaw ruchowych , idealnych dla uczniów 6-letnich ,- tematy umożliwiające integrację języka angielskiego z innymi lekcjami,- bogato ilustrowane lekcje dotyczące życia codziennego i świąt w UK,- nowe piosenki, ilustracje i fotografie,- towarzyszące historyjkom karty z ilustracjami, zadania plastyczne i prace projektowe,- zwiększony zakres słownictwa,- obszerny zeszyt ćwiczeń,- materiały cyfrowe: nowoczesne oprogramowanie do tablic interaktywnych (iTools) oraz stronę internetową kursu (Super Sparks Fun Zone),- edytowalne testy i materiały pomocne w ocenianiu uczniów,- animowane wersje historyjek na dołączonej do podręcznika płycie DVD - do oglądania w domu i w klasie,- nagrania piosenek, wierszyków i ćwiczeń z zeszytu ćwiczeń dostępne także na płycie ucznia,- laminowane karty ze słownictwem, nowe plakaty i karty obrazkowe w zestawie materiałów dla nauczyciela. Super Sparks to:-Ci sami bohaterowie - Zabadella, Julie i Mark, Forest Tales i inni-Te same piosenki-Ten sam ciepły humor-Ta sama troska o polskich nauczycieli i uczniów

Szkoła podstawowa. Podręcznik (2013) - sprawdź opinie i opis produktu.

Nowe 4-częściowe wydanie popularnego kursu Sparks, napisane zgodnie z nową podstawą progranową, która zakłada, że język odbcy staje się przedmiotem obowiązkowym w klasach 1-3. [OUTLET] Język angielski. New Sparks 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI