Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu

Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu - Jocko Willink | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jocko Willink
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Ekstremalne przywództwo. Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu.pdf
ISBN
8008730697247

OPIS

Bestseller wg list “New York Timesa”Ar-Ramadi, stracone miasto, piekło na ziemi. Jednostka specjalna komandosów SEALs pod wodzą Jocko Willinka i Leifa Babina stanęła przed misją zabezpieczenia jednego z najgroźniejszych rejonów świata. Dokonali niemożliwego, a ich historia pokazuje, że przywództwo jest najważniejszym czynnikiem decydującym o sukcesie lub porażce zespołu.Wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę, Jocko Willink i Leif Babin szkolili kolejne pokolenia dowódców. Później założyli firmę doradczą, która naucza menedżerów wszystkich szczebli i kierowników grup projektowych.Ekstremalne przywództwo pokazuje, w jaki sposób wykorzystać w dowolnym zespole, rodzinie czy organizacji sposób myślenia i reguły umożliwiające oddziałom SEALs realizację najtrudniejszych misji. Rewolucjonizuje zarządzanie w biznesie i wzywa liderów do osiągania najwyższego celu: przewodzenia i wygrywania.Każda zasada ekstremalnego przywództwa została w książce zilustrowana relacją z pola walki w Ar-Ramadi, walki, która była przepełniona ponadludzkim heroizmem, tragicznymi stratami oraz okupionymi krwią i potem zwycięstwami, a także znakomitym i przede wszystkim autentycznym biznesowym przykładem.To wszystko teraz w nowym wydaniu, z dodatkiem w postaci odpowiedzi autora na pytania zadawane przez słuchaczy prowadzonego przez niego podcastu Jocko Podcast.

Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Ekstremalne przywództwo - mobi, epub, Elitarne taktyki Navy SEALs w zarządzaniu - opis produktu: Książka, na którą wszyscy czekaliśmy. Przejmująca, potężna, praktyczna.

Ekstremalne przywództwo pokazuje jak przenieść sposób myślenia i reguły umożliwiające jednostkom SEALs wypełniać najtrudniejsze misje na każdy zespół, rodzinę czy organizację. Rewolucjonizuje zarządzanie w biznesie i wyzywa liderów do wypełniania najwyższego celu ... Ekstremalne Przywództwo Elitarne Taktyki Navy Seals W Zarządzaniu Wyd.2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI