Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj - jego życie i zbrodnie

Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj - jego życie i zbrodnie - Jarosław Molenda | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Molenda
WYMIAR
8,79 MB
NAZWA PLIKU
Bikini Killer. Seryjny morderca Charles Sobhraj - jego życie i zbrodnie.pdf
ISBN
8145525589477

OPIS

Historia jednego z najbardziej przebiegłych i okrutnych seryjnych morderców.Charles Sobhraj – mistrz ucieczki. Był jak kameleon – umiał grać zarówno człowieka Zachodu jak i Wschodu, przedstawiciela różnych profesji. Ze względu na swój modus operandi zyskał przydomki „Wąż” i „Bikini Killer”. Podejrzewany nawet o dwadzieścia zabójstw, mordował przede wszystkim na słynnym w latach 60. i 70. szlaku hipisów – w Tajlandii, Nepalu, Malezji, Indiach, polując głównie na zachodnich turystów. Inteligentny i bezwzględny, doskonale zacierał ślady. Jego czarująca powierzchowność kryła mężczyznę zdolnego do najpotworniejszych czynów. Zabijałz zimną krwią. Nie znał litości i nie odczuwał wyrzutów sumienia. Potrafił po mistrzowsku manipulować ludźmi, doskonale zacierał ślady i przez wiele lat wodził policję za nos, co odróżniało go od wielu innych seryjnych morderców. Do dziś uważany jest za jednego z najbardziej przebiegłych i niebezpiecznych kryminalistów na świecie.Życie i zbrodnie Charlesa Sobhraja stały się inspiracją wyprodukowanego przez stację BBC i platformę NETFLIX serialu „The Serpent”.

Ze względu na swój modus operandi zyskał przydomki „Wąż" i „Bikini Killer". Podejrzewany nawet o dwadzieścia zabójstw, mordował przede wszystkim na... Historia jednego z najbardziej przebiegłych i okrutnych seryjnych morderców.

Seryjny morderca Charles Sobhraj - jego życie i zbrodnie (Jarosław Molenda). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Historia jednego z najbardziej przebiegłych i okrutnych seryjnych morderców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI