Pozerka

Pozerka - J. Harrow | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
J. Harrow
WYMIAR
11,64 MB
NAZWA PLIKU
Pozerka.pdf
ISBN
8918213176750

OPIS

Po pierwsze: ty decydujesz.Po drugie: pamiętaj o uśmiechu.Po trzecie: nie zakochuj się.Potrafisz?...Magda jest atrakcyjną, niezależną kobietą. Już dawno obiecała sobie jedno: żadnego angażowania się w związki. Idealny mężczyzna to taki, który nie pyta, nie oczekuje miłości i... płaci.Chłodna materialistka i bezduszna kokietka ma jednak swoje słabości. Czy wysoki brunet, który gardzi takimi kobietami, dostrzeże w niej to, czego nie widzą inni? I czy Magda odważy się zdjąć maskę utkaną z pozorów i znów pokochać?Pozerka to druga powieść J. Harrow, autorki świetnie przyjętej przez czytelników Nieodpowiedniej dziewczyny.Piękna, wzruszająca, ale i pełna humoru opowieść o kobiecie, którą życie nauczyło walczyć i nigdy się nie poddawać. Nie kochać. Tylko… czymże jest świat bez miłości? Czy łatwo ją odtrącić, kiedy nasze serce mówi coś innego? Polecam gorąco.Joanna Gębicz, @asiabookasiaJeśli lubicie książki z wyrazistymi bohaterami, to jak najbardziej jest to książka dla was. Wciąga od pierwszej strony i zaskakuje. Niejedna kobieta boi się miłości i zranienia, a Pozerka stanowi doskonałą odskocznię, dzięki której można spojrzeć na miłość i związki z innej perspektywy. Przewrotna lektura, która wzbudzi w was masę emocji!Monika Szulc, ksiazkimoni.blogsot.com

Maxmodels.pl to serwis dla modelek, modeli, fotografików, wizażystów, fryzjerów i stylistów. pozer (język polski): ·↑ Uniwersalny słownik języka polskiego, red. Stanisław Dubisz i Elżbieta Sobol, Wydawnictwo Naukowe PWN Tłumaczenie słowa 'pozerka' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.

Po przeczytaniu "Nieodpowiedniej dziewczyny" wiedziałam, że nie zakończę przygody z tą autorką na tej jednej książce. "Pozerka" okazała się tak samo dobra jak pierwsza powieść.

POWIĄZANE KSIĄŻKI