Podstawy przedsiębiorczości osobistej (zaradności życiowej)

Podstawy przedsiębiorczości osobistej (zaradności życiowej) - Henryk Bieniok | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryk Bieniok
WYMIAR
3,63 MB
NAZWA PLIKU
Podstawy przedsiębiorczości osobistej (zaradności życiowej).pdf
ISBN
8211276707879

OPIS

Książka jest praktycznym poradnikiem dla młodych osób z ambicjami osiągnięcia życiowego sukcesu. Zawiera liczne przykłady postępowania i podpowiedzi sławnych, przedsiębiorczych i zaradnych osób na drodze do sukcesu. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i pragnieniom każdego, kto tęskni za szczęściem i pełnym dobrostanem, a nie wie, jak je osiągnąć. Została napisana prostym, barwnym i atrakcyjnym językiem, bez zbędnego naukowego żargonu. Jest w stanie rozwiązać wiele problemów życiowych oraz poprawić Twoje życie.

Książka jest praktycznym poradnikiem dla młodych osób z ambicjami osiągnięcia życiowego sukcesu. Zawiera liczne przykłady postępowania i podpowiedzi s, Podstawy przedsiębiorczości osobistej (zaradności życiowej), Księgarnia PWN Gdańsk zaprasza Książka jest praktycznym poradnikiem dla młodych osób z ambicjami osiągnięcia życiowego sukcesu.

Oprawa miękka: ... Książka jest praktycznym poradnikiem dla młodych osób z ambicjami osiągnięcia życiowego sukcesu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI