[OUTLET] Informatyka. Zajęcia komputerowe. Z pomysłem. Szkoła podstawowa klasa 4. Podręcznik z ćwiczeniami (2012) WSIP

[OUTLET] Informatyka. Zajęcia komputerowe. Z pomysłem. Szkoła podstawowa klasa 4. Podręcznik z ćwiczeniami (2012) WSIP - Paweł Wimmer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paweł Wimmer
WYMIAR
10,21 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Informatyka. Zajęcia komputerowe. Z pomysłem. Szkoła podstawowa klasa 4. Podręcznik z ćwiczeniami (2012) WSIP.pdf
ISBN
2274857259867

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Nr aprobaty: 477/1/2012Nowy podręcznik pokazuje, że zajęcia komputerowe są ciekawe i bardzo przydatne. Lekcje są zróżnicowane tematycznie i powiązane z innymi przedmiotami. Zawierają instrukcje, wskazówki i porady ułatwiające zrozumienie tematu. Zadania pomagają w nauce prawidłowej obsługi różnych programów komputerowych i sprawdzeniu zrozumienia prezentowanych treści. Omnibus po każdej lekcji ułatwia sprawdzenie zdobytej wiedzy. Projekty, które kończą każdy rozdział, poszerzają wiedzę i uczą pracy zespołowej.Podręcznik jest bogato ilustrowany, a zrzuty ekranowe pomagają w zapoznaniu się z ważnymi funkcjami programów.Uzupełnieniem podręcznika są materiały multimedialne zamieszczone na internetowej platformie edukacyjnej WSiPnet.pl. Zawierają filmy, prezentacje, słownik informatyczny, zadania z podręcznika oraz zadania dodatkowe, a ponadto ciekawostki, gry edukacyjne, krzyżówki i quizy.

Podręcznik z ćwiczeniami - Anna Wysocka, Paweł Wimmer - opis podręcznika: Lekcje z podręcznikiem Zajęcia komputerowe z pomysłem są ciekawe i gwarantują uzyskanie wiedzy i praktycznych umiejętności, które można wykorzystać na co dzień w nauce innych przedmiotów. Galeria możliwości. Zajęcia komputerowe Podręcznik z ćwiczeniami (z płytą CD-ROM).

Odpowiedzi poszukaj w e-podręczniku. Treści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI