Medycyna energetyczna. Akupunktura, medycyna chińska i inne naturalne metody uzdrawiania

Medycyna energetyczna. Akupunktura, medycyna chińska i inne naturalne metody uzdrawiania - Jill Blakeway | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jill Blakeway
WYMIAR
7,26 MB
NAZWA PLIKU
Medycyna energetyczna. Akupunktura, medycyna chińska i inne naturalne metody uzdrawiania.pdf
ISBN
4299684267660

OPIS

W jaki sposób nakłuwanie ciała cieniutkimi igłami likwiduje przewlekłe bóle? Czy to możliwe, żeby medytacja i mieszanki ziołowe stosowane setki lat temu nadal leczyły dolegliwości, z którymi nie radzi sobie medycyna konwencjonalna? Czy to tylko efekt placebo?Takie pytania zadawała sobie autorka tej książki, kiedy obserwowała, jak jej bliscy i pacjenci zaskakująco szybko zdrowieją, kiedy korzystają z tzw. alternatywnych metod leczenia. Postanowiła zbadać temat, sięgając do fachowej literatury oraz źródeł. Efektem jest kompleksowe studium i poradnik medycyny energetycznej. Znajdziesz w nim:– obszerne objaśnienia najbardziej niezawodnych metod ujarzmiania energii;– informacje o tym, jak samodzielnie możesz ją wykorzystać do uzdrawiania swojego ciała;– sposoby na walkę z bólem, alergiami i schorzeniami, polegające na dobraniu metody odpowiedniej do własnych symptomów i preferencji.Przekonaj się, jak imponujące efekty poprawy zdrowia można uzyskać, stosując bezinwazyjne i naturalne uzdrawianie energią.

Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej ... Medycyna energetyczna - akupunktura, medycyna chińska i inne naturalne metody uzdrawiania - Księgarnia Bohema kategorie Ebook - Medycyna energetyczna - Jill Blakeway. Pobierz 'Medycyna energetyczna' w formacie mobi, epub.

Efektem jest kompleksowe studium i poradnik medycyny energetycznej. Znajdziesz w nim: ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI