Dziedzictwo językowe przeszłości

Dziedzictwo językowe przeszłości - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,25 MB
NAZWA PLIKU
Dziedzictwo językowe przeszłości.pdf
ISBN
6514394943465

OPIS

"Monografia znakomicie wpisuje się w nurt ogólnopolskich obchodów stulecia odzyskania niepodległości Polski. Ze względu na znaczące walory poznawcze, wiele ciekawych, często odkrywczych interpretacji, będzie interesującą lekturą nie tylko dla badaczy języka czy studentów, ale dla wszystkich humanistów, którym bliska jest refleksja nad zjawiskami językowymi i kulturowymi, mającymi związek z tak ważnym dla wszystkich Polaków wydarzeniem rocznicowym. "Z recenzji dr hab. Leonardy Mariak, prof. US

Szybkie wysyłki. Darmowy transport od 159 zł.

Dialektami (północno)rosyjskimi rozmawiali na co dzień przybyli na Podlasie i Suwalszczyznę (a następnie na niemieckie wówczas Mazury) Staroobrzędowcy - religijni uchodźcy z ... Standaryzacja Zakłada się, że język osadników z Marchii Miśnieńskiej mógł posłużyć za bazę dla procesu ujednolicania języków kolonistów na Śląsku, który rozpoczął się już w XII wieku (Księżyk 2008: 21 Księżyk 2008 / komentarz/comment/r / Księżyk, Felicja 2008.Die deutsche Sprachinsel Kostenthal. Dziedzictwo językowe przeszłości - w stulecie odzyskania niepodległości. Opracowanie zbiorowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI