Zabytki Otmuchowa. Miasto i ludzie

Zabytki Otmuchowa. Miasto i ludzie - Marcin Dziedzic | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Dziedzic
WYMIAR
11,55 MB
NAZWA PLIKU
Zabytki Otmuchowa. Miasto i ludzie.pdf
ISBN
5337091237421

OPIS

Autorzy starali się opisać historię i dzień dzisiejszy otmuchowskich zabytków. Nie tylko tych bardzo znanych, takich jak zamek i kościół parafialny, lecz także tych budzących dotąd mniejsze zainteresowanie, np. poczty, rzeźni czy gazowni. Praca jest oparta na literaturze naukowej i źródłach zgromadzonych w archiwach państwowych i kościelnych. Adresowana jest zarówno do specjalistów, jak i miłośników regionu, dlatego oprócz aparatu naukowego zawiera tłumaczenia inskrypcji, różne ciekawostki i biogramy ludzi związanych z miejskimi zabytkami.

Gabriela Dziedzic, Marcin Dziedzic. Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! Informacje o ZABYTKI OTMUCHOWA MIASTO I LUDZIE - 9114953631 w archiwum Allegro.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zabytki Otmuchowa. Miasto i ludzie.wyd.

POWIĄZANE KSIĄŻKI