Wszystko jest łatwiejsze, niż nam się wydaje

Wszystko jest łatwiejsze, niż nam się wydaje - Rafael E. Santandreu | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafael E. Santandreu
WYMIAR
3,42 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko jest łatwiejsze, niż nam się wydaje.pdf
ISBN
8662408690398

OPIS

Rafael Santandreu – autorytet w dziedzinie zdrowia psychicznego – wyjaśnia, jak pracować, żeby czerpać z tego przyjemność, w jaki sposób radykalnie wyzbyć się kompleksów i dlaczego warto postrzegać stratę jako szansę. Poradnik zawiera praktyczne ćwiczenia, które nie tylko pomagają nauczyć się, jak wzorowo dawać sobie radę z trudnymi osobami, być w stanie przebaczać i umieć zapominać, ale też w jaki sposób stworzyć dobrą relację partnerską i czuć się szczęśliwym, niezależnie od sytuacji.Zmienianie siebie wymaga pracy i wysiłku, ale jest to najważniejsza praktyka w życiu człowieka – przepustka do dużo lepszego, szczęśliwszego i pełniejszego życia, to potężne narzędzie pomagające dokonać osobistej przemiany, to także kompletny podręcznik autoterapii.

Santandreu , #ZOSTAŃWDOMU #WSPIERAJPOLSKIEFIRMY Poradnik dostępny dla już od 23,64 zł - od 23,64 zł, porównanie cen w 4 sklepach. Zobacz inne Ebook Wszystko jest łatwiejsze niż nam się wydaje, Rafael E.

Skip to the beginning of the images gallery. Wszystko jest łatwiejsze, niż nam się wydaje -39%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI