Po prostu mama

Po prostu mama - Renata Piątkowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Piątkowska
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Po prostu mama.pdf
ISBN
5452325749313

OPIS

Kiedy trema odbierze głos na scenie, mama doda odwagi uśmiechem. Będzie czuwać tygodniami przy łóżeczku chorowitka bez słowa skargi. Zgadnie, dokąd poszedł mały wędrowiec, gdy wszyscy bezradnie rozłożą ręce. Kiedy usłyszy od nauczyciela „z niego już nic nie będzie” – nie uwierzy. Będzie walczyć jak lwica, nigdy się nie podda. A wygląda tak niepozornie, zwyczajnie. Po prostu, jak mama. Poznajcie historie walecznych mam z całego świata, których siła i miłość do dziecka nie ma granic.

Jest pozycją, obok której nikt z nas nie przejdzie obojętnie - koniec końców wszyscy mieliśmy matki, które prawdopodobnie walczyły o nas równie mocno, co te opisywane przez autorkę. Renata Piątkowska jest polską autorką książek dla dzieci, która sama jest mamą. Po prostu mama.

Zgadnie, dokąd poszedł mały wędrowiec, gdy wszyscy bezradnie rozłożą ręce. Pani Anna nie wyobraża sobie życia bez opieki nad 9-osobową gromadką. Rodzina zastępcza przeżywa czasem kłopoty finansowe - trzeba naprawić dach, albo kupi... Po prostu mama - po prostu miłość.

POWIĄZANE KSIĄŻKI