Funkcjonariuszki Służby Więziennej. Wybrane aspekty socjologiczne

Funkcjonariuszki Służby Więziennej. Wybrane aspekty socjologiczne - Katarzyna Dojwa-Turczyńska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Dojwa-Turczyńska
WYMIAR
4,44 MB
NAZWA PLIKU
Funkcjonariuszki Służby Więziennej. Wybrane aspekty socjologiczne.pdf
ISBN
5302086702638

OPIS

Autorka, korzystając z dorobku zarówno socjologii, jak i nauk o bezpieczeństwie, przygląda się obecności kobiet w kadrach mundurowych Służby Więziennej, najmniej zmaskulinizowanej formacji bezpieczeństwa w Polsce. Interesująca problematyka, rozbudowane podłoże teoretyczno-normatywne oraz ciekawe wyniki badan jakościowych sprawiają, że książka ta jest szczególnie cenną publikacją.

w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Na zaproszenie Wojewody Podkarpackiego dr Ewy Leniart w wydarzeniu wziął udział płk Marek Grabek, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w ... JACEK DWORZECKI, Rekrutacja do służby w Policji Państwowej i Policji Województwa Śląskiego w II Rzeczypospolitej.

20 w policji ok. 15 w Biurze chrony ządu niecałe 9 w a stwowej Straży ożarnej 4 w Wojsku olskim niecałe (dane z 2015 r.).

POWIĄZANE KSIĄŻKI