Przygody Tomka Sawyera (książka audio)

Przygody Tomka Sawyera (książka audio) - Mark Twain | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Twain
WYMIAR
8,72 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Tomka Sawyera (książka audio).pdf
ISBN
5930836876900

OPIS

Powieść Marka Twaina, wydana po raz pierwszy w 1876 roku, niemal z miejsca doczekała się wielkiej popularności wśród dzieci. Ukazuje przygody małego chłopca w miasteczku na Środkowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych, porusza czytelników komizmem, wiernie odmalowaną obyczajowością i nastrojem grozy. Powieść przeszło sto lat temu została przełożona pierwszy raz na język polski, doczekała się licznych adaptacji filmowych, a Twain napisał jeszcze trzy książki będące kontynuacją Przygód Tomka Sawyera, dzieła, które przyniosło mu międzynarodową sławę.Czyta: Włodzimierz PressCzas trwania: 9 godz. 20 min.

Przygody Tomka Sawyera - audiobook (książka audio) Książka przygody tomka sawyera na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Powieść Marka Twaina, wydana po raz pierwszy w 1876 roku, niemal z miejsca doczekała się wielkiej popularności wśród dzieci.

Autor: Mark Twain; Kategorie: Książki / audiobook / dla młodzieży - Przygody Tomka Sawyera (książka audio) Przygody Tomka Sawyera (książka audio) nr kat.: 1183111 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub -45% na trzeci produkt lub-25% na drugi produkt ... Audiobook Przygody Tomka Sawyera (książka audio) mp3. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Ciężkie są dni i wątpliwy spokój miejsca, do którego Tomek Sawyer i świta jego przyjaciół kierują swe kroki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI