Pożyczalscy idą w świat

Pożyczalscy idą w świat - Mary Norton | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mary Norton
WYMIAR
5,57 MB
NAZWA PLIKU
Pożyczalscy idą w świat.pdf
ISBN
1222040514687

OPIS

Dalszy ciąg przygód rodziny Pożyczalskich – maleńkich istot, które „pożyczają” od Człowieka wszystko, czego potrzebują, ale za nic nie chcą być przez niego widziane.Niełatwo zamienić wygodne mieszkanie pod podłogą starej willi na życie pod gołym niebem. A jednak Pożyczalscy – Strączek, Dominika i Arietta – zmuszeni do ucieczki, dzielnie stawiają czoła przeciwnościom. Urządzają się w bucie, przechodzą na wegetarianizm i przygotowują się do nadchodzącej zimy. Ale niespodziewanie znów ściągają na siebie niebezpieczeństwo. Na szczęście pojawia się tajemniczy Spiller. Czy z jego pomocą Pożyczalskim uda się znaleźć nowy, bezpieczny dom?Drugi tom pięciotomowej serii, zapoczątkowanej Kłopotami rodu Pożyczalskich. Podbiła ona serca czytelników na całym świecie.

Literatura dziecięca. Więcej informacji-39% 24,64 z ... poŻyczalscy idĄ w Świat tom 2 wyd.

Tytuł ... Okładka twarda Rok wydania 2015 Przedział wiekowy dla przedszkolaków (3-5 lat), dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat) Tytuł Pożyczalscy idą pożyczalscy idą w świat w internetowym sklepie Empik.com. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Dwie Siostry: Pożyczalscy idą w świat już od 31,00 zł - od 31,00 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI